Віче пам’яті Великого Кобзаря - у Бурині

9 березня в рамках Шевченківських днів біля стели Т.Г. Шевченку, що в центрі міста Буринь, громадськість Буринщини зібралася на віче «Шевченкові вірші ми чуємо й досі», присвячене вшануванню пам’яті Кобзаря.

У своєму зверненні до присутніх голова Буринської районної ради Євгеній Рябоконь сказав, що кожна нація, якій пощастило відкрити і висловити свою творчу ідентичність, своє глибинне самопізнання, базу національної культури, осягнула це могутнім словом свого національного пророка. І серед них – український народ, оскільки у нього є Тарас Шевченко. Митець прожив коротке і вкрай важке життя. І в цих несприятливих умовах він створив свій безсмертний «Кобзар», написав декілька томів прозових і драматичних творів, став Академіком Академії мистецтв.

Своє ставлення до творчості поета висловив і автор стели, присвяченої Тарасу Григоровичу Шевченку, художник, графік, екслібрист Микола Бондаренко. Також лунали поезії Кобзаря, пісні на його слова. Молитву за Тарасом Григоровичем Шевченком та Україною здійснив Благочинний Буринського округу парафії св. мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії Української Православної церкви Київського Патріархату отець Димитрій.

На знак пам’яті та пошани відомому Кобзареві вдячні громадяни поклалидо підніжжя стели живі квіти.

Також читайте:

Останнє оновлення на Четвер, 09 березня 2017, 16:22

Підготовка до сесії обласної ради

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube