Бронзові призери обласного турніру - футзалісти Буринської ДЮСШ

Вихованці комунального закладу Буринської районної ради Сумської області «Буринська районна дитячо-юнацька спортивна школа» (директор – Світлана Фінцева) прославляють Буринський район на різних всеукраїнських та обласних змаганнях.

Ось і нещодавно наші юні буринці повернулися зі срібними медалями із  традиційного відкритого обласного турніру з футзалу, присвяченого пам’яті тренерів-викладачів Глухівської міської дитячо-юнацької спортивної школи Віктору Манжосу та Сергію Руденку, який проходив у Глухові.

Як повідомив тренер-викладач ДЮСШ Роман Кондрух, три дні вихованці школи змагалися із сильними командами з Глухова, Сум, Шостки і Харківської області. Команда грала в такому складі: Дмитро Зікратий, Володимир Фінцев, Владислав Злоба, Віталій Качур, Денис Овчинка, Максим Загинайлов, Олексій Куракін, Олександр Гриценко та Артем Гусляков.

Наші футболісти не тільки продемонстрували високу командну та індивідуальну майстерність, а й отримали великий ігровий досвід.

Також читайте:

Увага!

13.11.2019 року о 15.00 годині в приміщенні обласної ради (ІІІ поверх, кімната 38) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва з питання погашення заборгованості по заробітній платі в бюджетних установах.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube