Громада у Степанівці відстоює своє право на пасовища та сіножаті

У приміщенні Степанівської сільської ради Буринського району відбулися збори громадян, на яких обговорювалися земельні питання.

Поштовхом для їх проведення став лист Головного управління Держгеокадастру у Сумській області до сільської ради щодо погодження розподілу 33 громадянам земель, визначених як пасовища та сіножаті. Це викликало обурення громади, оскільки у разі такого погодження селяни залишаться без випасів, а для більшості із них утримання корів та здача молока – єдине джерело прибутку родини.

В обговоренні питання взяли участь очільник Буринської районної ради Євгеній Рябоконь, голова районної державної адміністрації Василь Бойко, депутат Сумської обласної ради Віктор Ладуха, депутат Буринської районної ради Володимир Писаний, Степанівський сільський голова Віра Половко та головний спеціаліст Відділу Держгеокадастру у Буринському районі Сумської області Сергій Герасименко.

Зокрема Сергій Герасименко зазначив, що оскільки на даний час у Головному управлінні Держгеокадастру у Сумській області знаходяться документи від сільської ради на узаконення цих земель як громадських пасовищ, що будуть у комунальній власності ради, то особам, які вказані у зазначеному вище листі, буде відмовлено у задоволенні їх заяв.

Також читайте:

Підготовка до сесії обласної ради

Управління майном Сумської обласної ради інформує

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube