Буринська масляна–2017

Дотримуючись народних традицій, у м. Буринь городяни та гості стали учасниками урочистого дійства - «Буринської масляної-2017».

Від самого ранку на ринковій площі працювали дитячі атракціони. Працівники міської ради безкоштовно пригощали всіх бажаючих смачними кулешем, варениками з капустою і картоплею, сардельками, пельменями та гарячим чаєм. Сподобалась усім присутнім на святі і безпрограшна лотерея, серед яких були такі цінні подарунки, як мультиварка, ковдра.

Спеціальні гості з Сум організовували для дітвори веселі й цікаві конкурси, дарували чудові пісні. Свої таланти продемонстрували глядачам і аматори Буринщини: фольклорний колектив «Співаночка», народний аматорський ансамбль «Троїсті музики», солістка Яна Сіра з Буринського районного будинку культури, вокальний ансамбль Дяківського сільського будинку культури. Буринські умільці проводили майстер-клас із розпису імбирних пряників. А ще до послуг тих, хто прийшов на свято, була святкова торгівля, де можна було поласувати смачною їжею.

Уже після обіду символічно спалили опудало Зими, і всі присутні мали змогу загадати свої найпотаємніші бажання.

Також читайте:

 

Підготовка до сесії обласної ради

Звіт начальника ГУНП в Сумській області про діяльність поліції за 2019 рік (завантажитипереглянути)

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради