Юні буринці тримають марку

Минулих вихідних у м. Київ відбувся міжнародний дитячий фестиваль-конкурс мистецтв «Соняшник» під патронатом Міжнародного благодійного фонду «Соняшник» Міністерства культури України.

Буринский район на ньому представили юні буринці, вихованки комунального закладу Буринської районної ради - дитячої школи мистецтв (директор – Євгеній Прядко) Дар’я Рибалка та Софія Сухомлин. Вони є ученицями відповідно 4 та 3 класів Буринської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 1.

І наші юні таланти не просто взяли участь у конкурсі, а стали його переможцями та призерами. У номінації «Інструментальний жанр, саксофон, дует» у своїй віковій категорії вони стали першими. А їхні сольні виконання творів на саксофоні-альті та саксофоні-сопрано принесли дівчаткам ІІ місце кожній.

Цього дня задоволені були не тільки юні саксофоністи, а й їх батьки та музичний керівник – Володимир Осадчий.

Перемоги наших дітей у таких конкурсах – ще один доказ того, що буринська земля була і є багатою на таланти.

Також читайте:

Увага!

02.06.2020 року о 10.00 у приміщенні обласної ради (3 поверх, кімната 38) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури та надзвичайних ситуацій, енергоефективності та енергозбереження.

Підготовка до сесії обласної ради

Звіт начальника ГУНП в Сумській області про діяльність поліції за 2019 рік (завантажитипереглянути)

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради