Дещо знято напругу невдоволеного населення Буринщини щодо цін на молоко

Одним із актуальних питань у життєдіяльності Буринського району на сьогодні є питання невдоволення населення закупівельними цінами на молоко.

Збір молока на території Буринського району проводять декілька організацій, а, отже, конкуренція існує. Та на початку року одночасно на території всього району цими організаціями необґрунтовано була зменшена ціна за 1 л молока базисної жирності з 5 до 4 гривень.

Саме тому ця ситуація викликала невдоволення громадян, які здають молоко. Ними було проведено блокування проїзду транспорту, який проводить закупівлю цього продукту.

Не залишились осторонь цієї ситуації керівники міської, сільських районної рад, районної державної адміністрації, місцеві депутати. Були проведені зустрічі за участі представників громад, влади та організацій, що здійснюють закупівлю молока в районі. Цьому питанню була присвячена і позачергова сесія районної ради.

Спільними зусиллями вдалося зняти напругу конфлікту: по громадах пройшли сходки громадян і на 22 лютого всі блокпости було знято, проводиться здача-прийомка молока у населення. Але жителі району поставили вимогу: протягом найближчого місяця організації, які проводять збір молока, переглянуть договори і прислухаються до їхніх побажань.

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради