День вшанування учасників бойових дій на території інших держав у Бурині

15 лютого біля пам’ятного знаку воїнам-інтернаціоналістам у центрі міста Буринь пройшов мітинг-реквієм - вшановували героїв-земляків, яким довелося відстоювати свободу і мир на території інших держав.

У своєму виступі голова Буринської районної ради Євгеній Рябоконь зазначив, що у збройних конфліктах на чужій землі наші земляки гідно виконали свій обов’язок і виявили найкращі моральні якості, особистий героїзм, толерантність і милосердя. Саме ці риси, притаманні українським воїнам, заслужили визнання і вдячність інших народів. Посадовець побажав, щоб біль війни назавжди залишився в минулому, щоб мирне життя було наповнене щастям, добробутом, успіхом та впевненістю у завтрашньому дні.

Перед учасниками заходу також виступив заступник військового комісара Буринського районного військового комісаріату Юрій Жуков. Панахиду за загиблими провів благочинний Буринського округу Української Православної Церкви митрофорний протоієрей отець Іоан.

Після покладання квітів до пам’ятного місця присутні взяли участь у святковому концерті. Зі словами вітання з 28-ою річницею з дня виведення радянських військ із території Афганістану у районному будинку культури виступили перший заступник голови райдержадміністрації Валентина Перепелиця, воїн-інтернаціоналіст, заступник голови Буринської районної громадської організації УСВА «Обов’язок» Анатолій Нечипоренко. Ряд воїнів-інтернаціоналістів та учасників АТО отримали грамоти від районної державної адміністрації та районної ради.

Аматори сцени Буринщини подарували всім святкову концертну програму.

Також читайте:

 

 

Останнє оновлення на Субота, 15 лютого 2020, 15:47

Підготовка до сесії обласної ради

УВАГА! ДАТУ ПРОВЕДЕННЯ ЗМІНЕНО!

Пленарне засідання 33 сесії відбудеться 21 лютого 2020 року

Увага!

  • 20.02.2020 року о 14.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.
  • 20.02.2020 року о 14.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 15) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури та надзвичайних ситуацій, енергоефективності та енергозбереження.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube