Буринська районна рада призначила керівників комунальних закладів культури

Попередньо перед пленарним засіданням 17 сесії Буринської районної ради сьомого скликання всі питання порядку денного обговорили на постійних комісіях ради. Однак під час голосування у сесійному залі ряд рішень не прийнято. Так, не отримали достатньої кількості голосів питання щодо умов оплати голови і заступника голови районної ради та восьми (із дванадцяти) питань, що стосувалися затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок.

Одноголосно ухвалено рішення про дострокове припинення повноважень депутата районної ради Віктора Шитова, а також щодо забезпечення харчуванням дітей у навчальних закладах Буринського району у 2017 році. Внесено зміни до Програми діяльності громадських організацій ветеранів Буринського району на 2016-2020 роки, районного бюджету Буринського району на 2017 рік, затверджено Районну цільову програму з розроблення схеми планування території Буринського району на 2017 рік, визначено терміни проведення звітів депутатів перед виборцями. А ще призначено керівників комунальних закладів культури: директором Буринського районного краєзнавчого музею Буринської районної ради Миколу Кононенка та директором Буринського районного будинку культури Ларису Устинову.

У ході засідання надано протокольне доручення голові районної ради направити листи народному депутатові України Миколі Лаврику, Голові Верховної Ради України та Президентові України щодо надання підтримки у завершенні робіт з будівництва міжселищних газопроводів до сіл району.

Після питань порядку денного за ініціативи постійної комісії з питань законності, розвитку гуманітарної сфери та місцевого самоврядування заслухано та обговорено інформацію начальника відділу освіти райдержадміністрації про стан харчування дітей у навчальних закладах району, підвіз учнів та опалення приміщень шкіл.

Увага!

02.06.2020 року о 10.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 19) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури та надзвичайних ситуацій, енергоефективності та енергозбереження.

Підготовка до сесії обласної ради

Звіт начальника ГУНП в Сумській області про діяльність поліції за 2019 рік (завантажитипереглянути)

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради