Співпраця з органами влади Буринщини

Днями в приміщенні Буринського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Сумської області відбулась робоча зустріч керівництва Буринської районної ради та управління Пенсійного фонду.

Очільник районної ради Євгеній Рябоконь та заступник голови Леонід Білик детально ознайомились з роботою управління, насамперед із порядком та новою системою обслуговування громадян. У ході зустрічі обговорено низку питань щодо подальшої співпраці в напрямку впровадження єдиних стандартів і сучасних технологій обслуговування громадян за принципом «єдиного вікна» на рівні територіальної громади.

Начальник управління Наталія Ільченко під час зустрічі зазначила, що основна мета – максимальне наближення послуги, а відтак – досягнення простоти і зручності отримання пенсіонером важливої для нього інформації. Щоб удосконалити пенсійну службу, докладається багато зусиль, запроваджується низка нових форм і методів обслуговування громадян, спрямованих на те, щоб створити найбільш комфортні умови для отримання якісних і оперативних послуг. Одна з форм – робота за принципом «єдиного вікна», бо цього вимагають стандарти обслуговування осіб, що звертаються до органів Фонду.

Увага!

13.11.2019 року о 15.00 годині в приміщенні обласної ради (ІІІ поверх, кімната 38) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва з питання погашення заборгованості по заробітній платі в бюджетних установах.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube