У Пісках, що на Буринщині, вдруге пройшла виставка-ярмарок птахів та звірів

Кожне село має свої традиції в уподобаннях і захопленнях. Село Піски Буринського району – не виняток. Усі вже добре знають, що вони славляться гусятниками, саме тому щороку в цьому селі проводяться «гусячі бої». Але інтересам і захопленням немає меж, і от уже в господарствах з’явилися і голуби, і породисті кролі та кури, і екзотичні птахи.

28 січня, вже другий рік поспіль, у Пісках була проведена виставка-ярмарок цих дивовижних птахів та звірів. Участь у ній взяв і голова районної ради Євгеній Рябоконь.

Цього року спонсорами заходу стали депутат Сумської обласної ради Віктор Ладуха, фізична особа-підприємець Микола Однов’юнов та ПСП «Слобожанщина-Агоро» (керівник Роман Сластьон). Звідусіль приїхали гості: з Глухівського, Конотопського, Білопільського, Буринського районів і навіть з інших областей.

Організатор виставки пісківчанин Сергій Якушев виставив своїх улюблених качок та голубів. Ігор Примаков прийшов на виставку, щоб придбати щось, чого ще не має в господарстві. А Олена Товченик зі своїм онуком придбали породисту пару кролів.

Виставка все жвавішала. Господині юрбилися біля велетнів-індиків, які несуть до 40 яєць. А діти - біля красенів-голубів. Сергійко Панченко не втримався і придбав собі трьох пернатих.

Сільський голова Сергій Скорина, щоб створити затишок на виставці, запрошував гостей до чаю та кави. Голосно лунала музика, яка скликала на ярмарок усіх небайдужих. Наприкінці заходу всі, хто взяв у ньому активну участь, отримали подяки від сільської ради.

 

Також читайте:

Підготовка до сесії обласної ради

Звіт начальника ГУНП в Сумській області про діяльність поліції за 2019 рік (завантажитипереглянути)

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради