Підвищення мінімальної заробітної плати педагогам – на контролі в керівників Буринщини

31 січня очільник районних депутатів Євгеній Рябоконь та заступник голови Буринської районної ради Леонід Білик провели нараду з працівниками освіти.

На порядку денному - забезпечення заробітною платою працівників освіти, які фінансуються з районного бюджету: дошкільних закладів, дитячо-юнацької спортивної школи, Будинку дитячої та юнацької творчості, районного методичного кабінету відділу освіти райдержадміністрації.

Це питання стало актуальним через те, що відповідно до змін у законодавстві розряд, за яким нараховувалася заробітна плата працівникам освіти загальноосвітніх шкіл підвищився з 8 на 10, а щодо зазначених вище освітян – не змінився.

В обговоренні проблеми взяли участь начальник фінансового управління райдержадміністрації Сергій Радченко, виконуючий обов’язки начальника відділу освіти райдержадміністрації Людмила Даценко, головний бухгалтер відділу Любов Брюшко.

За результатами наради відділу освіти було дане доручення вивчити питання механізму оплати праці зазначених вище працівників світи з районного бюджету.

Також читайте:

Останнє оновлення на Середа, 01 лютого 2017, 12:32

Підготовка до сесії обласної ради

Звіт начальника ГУНП в Сумській області про діяльність поліції за 2019 рік (завантажитипереглянути)

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради