Батьків буринських школярів турбує питання використання спонсорських коштів

На прийомі у голови Буринської районної ради Євгенія Рябоконя побували представники батьківського комітету Буринської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 2 ім. Ю. М. Лавошника. Їх цікавило питання механізму використання коштів, які надходять на спецфонд, що створено у відділі освіти райдержадміністрації.

В обговоренні питання взяла участь начальник відділу освіти райдержадміністрації Валентина Стасюк. Зокрема вона пояснила, що до спецфонду спонсори можуть направляти кошти, вказуючи напрямок їх використання. Тобто ці кошти будуть цільові, якщо дирекція і батьківський комітет другої одинадцятирічки знайшли спонсорів, які виділяють кошти на проведення ремонту стелі у шкільній їдальні, то вони будуть використані тільки на ці роботи.

Також батьки поставили заппитання, чому в минулому році кошти, які надійшли до закладу як добровільна допомога від батьків, були використані на придбання деззасобів та інвентарю, адже ці речі повинні закуповуватися відділом освіти. Валентина Стасюк пояснила, що в кінці минулого року була затримка із виплатою заробітної плати. Деззасоби були закуплені пізніше і надані навчальним закладам. Вона також зазначила, що батьківська добровільна допомога не є обов’язковою і не має фіксованої суми, але вона не заборонена законодавством.

Підготовка до сесії обласної ради

Звіт начальника ГУНП в Сумській області про діяльність поліції за 2019 рік (завантажитипереглянути)

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради