Нова збірка буринчанина Миколи Ліщенка «В ранковім тумані»

Депутатський корпус Буринської районної ради сьомого скликання складається із людей різного віку і різних професій. Є серед них є й творчі особистості.

Микола Ліщенко - депутат районної ради двох скликань. До нині діючої ради обраний як перший кандидат від суб’єкта висування - Буринської районної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина». Родом Микола Іванович з с. Слобода Буринського району. У колишньому – працівник державної охорони, обирався сільським головою, нині - на заслуженому відпочинку.

Микола Ліщенко є автором чотирьох поетичних збірок. Остання з них – «В ранковім тумані» - вийшла нещодавно. У збірці - вірші патріотичного, драматичного змісту, а також гумористичні поеми й гуморески.

Голова районної ради Євгеній Рябоконь та заступник Леонід Білик, які отримали цю книгу в дарунок від автора, побажали Миколі Івановичу ще довгих років життя і нових творчих здобутків.

Також читайте:

Увага!

13.11.2019 року о 15.00 годині в приміщенні обласної ради (ІІІ поверх, кімната 38) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва з питання погашення заборгованості по заробітній платі в бюджетних установах.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube