Святе дійство освячення води у селі Піски Буринського району

19 січня – Водохреща. Це один із небагатьох свят для жителів села Піски Буринського району, коли вони всією громадою можуть зібратися разом. Це і духовне єднання з Богом, і єднання спільними інтересами, думками, поглядами, надією з людьми, які оточують.

Як стверджує Пісківський сільський голова Сергій Скорина, з року у рік на Водохреща все більше і більше жителів села та гостей Господь Бог приводить до храму Архістретига Михайла в с. Піски, де настоятелем є отець Силуан.

Після Божественної літургії всі ідуть до річки Сейм, де проходить освячення води. Освячений на воді хрест єднає всіх присутніх, громадян різного віку і різних професій, пісківчан і гостей села із сусідніх Ворожби та Бурині. Прийняти саме в цей день «хрещення» крижаною водою, що підіймає тонус, надає нових сил та, як ніщо інше, заряджає бадьорістю, наважалися багато з присутніх.

Кожен з учасників дійства вірить, що у нього в наступному році буде міцне здоров’я, а води річки Сейм принесуть Божу благодать, добро для кожного жителя села окремо та для всієї громади в цілому.

Новини місцевих рад

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради