Прийом громадян у селі Черепівка Буринського району

Заступник голови Буринської районної ради Леонід Білик провів особистий прийом громадян на території Черепівської сільської ради за участі сільського голови Юрія Резніка та спеціалістів сільської ради.

До представника влади звернулися вчителі місцевої школи Людмила Чупіка та Марія Білецька. Їх турбує незадовільний стан містка, який з’єднує центральні вулиці села і на цей час знаходиться в аварійному стані, а, отже, становить небезпеку для транспорту та людей. Сільська рада планує виділити 40 тис. гривень із сільського бюджету, але цих коштів недостатньо. Для виготовлення проектно-кошторисної документації і проведення відповідних робіт необхідна допомога з районного бюджету. Депутати сільської ради, які теж схвильовані цією проблемою, направили звернення до голови районної ради щодо надання допомоги..

Заступник голови районної ради взяв це питання на особистий контроль.

Леонід Білик відвідав і навчальний заклад у селі, поспілкувався з педагогічним колективом. Зокрема його турбувало питання опалення школи: дотримання температурного режиму, робота котельні. Вчителі висловили вдячність депутатові Сумської обласної ради Віктору Ладусі, який завіз сухі дрова, що використовуються для опалення та роботи кухні.

Спілкуючись із сільським головою, була виявлена ще одна проблема громади – під загрозою закриття через високу орендну плату перебуває єдиний у селі магазин. Для вирішення зазначеної проблеми заступник голови районної ради звернеться до голови Буринської районної спілки споживчих товариств.

Також читайте:

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради