Звіт Хустянського сільського голови на сходці громадян

26 грудня у Хустянському сільському будинку культури відбулась сходка жителів села, на якій сільський голова Тамара Гончаренко прозвітувала про свою діяльність у 2016 році.

На сходці були також присутні депутат Сумської обласної ради Віктор Ладуха та заступник голови Буринської районної ради Леонід Білик.

Після звіту представники громади задали питання сільському голові, які їх турбують у першу чергу, зокрема щодо забезпечення населення питною водою, проведення газу в оселі, ремонт доріг та земельні питання.

Відповідали на них і представники районної та обласної рад. Так, Леонід Білик висловив свою думку щодо автосполучення села Хустянка із районним центром. Він зазначив, що вирішення цієї проблеми бачить у домовленості із існуючими приватними перевізниками. Також заступник голови районної ради проінформував громаду, що за його ініціативи та за підтримки депутатського корпусу районної ради у програмі економічного і соціального розвитку Буринського району та у районному бюджеті на 2017 рік були передбачені кошти на ремонт дороги від с. Чернеча Слобода до с. Хустянка. Велика надія у наступному році покладається і на підтримку держави у вирішенні цього питання.

Віктор Ладуха відповів на ряд питань, що стосуються землекористування.

Після сходки у приміщенні сільської ради відбулась чергова сесія ради, на якій затверджено бюджет Хустянської сільської ради на 2017 рік.

Підготовка до сесії обласної ради

Звіт начальника ГУНП в Сумській області про діяльність поліції за 2019 рік (завантажитипереглянути)

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради