Буринським депутатам буде збільшено суму коштів для виконання депутатських повноважень

15 грудня у Буринській районній раді працювали постійні комісії. На спільному засіданні (головував Олександр Товстуха) розглядалися проекти рішень питань, що включені до порядку денного 16 сесії районної ради сьомого скликання.

У роботі комісій також взяли участь заступник голови районної ради Леонід Білик, голова райдержадміністрації Василь Бойко та спеціалісти виконавчого апарату ради.

Депутати одностайно підтримали проекти рішень про внесення змін до ряду діючих районних програм, щодо затвердження плану роботи Буринської районної ради на 2017 рік, звіту про виконання районного бюджету Буринського району за 9 місяців 2016 року, нових районних програм: Районної Програми соціального захисту населення на 2017-2021 роки, районної програми з мобілізаційної підготовки та призову громадян на військову службу до лав Збройних Сил України на 2017 рік, програми підтримки малого та середнього підприємництва в Буринському районі на 2017-2018 роки, програму економічного та соціального розвитку Буринського району на 2017 рік, а також районного бюджету Буринського району на 2017 рік.

Депутати запропоновали зміни до проекту рішення «Про окремі питання використання коштів районного бюджету для виконання повноважень депутатів Буринської районної ради у 2017 році», якими збільшено суму коштів, що планується надавати депутатам для виконання депутатських повноважень, з 20 до 30 тисяч, а також знята вимога щодо використання коштів лише в адміністративних межах села, міста, за яким закріплений відповідний депутат згідно з рішенням районної ради.

Також розглянуто ряд звернень громадян на отримання допомоги на лікування. Пленарне засідання заплановано на 21 грудня.

Підготовка до сесії обласної ради

Звіт начальника ГУНП в Сумській області про діяльність поліції за 2019 рік (завантажитипереглянути)

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради