Кошти з бюджету спрямували на підтримку медичної галузі Буринщини

До порядку денного 15 сесії Буринської районної ради сьомого скликання було внесено одне питання і стосувалося воно змін до рішення районної ради сьомого скликання від 23.12.2015 «Про районний бюджет Буринського району на 2016 рік».

Спочатку його обговорили на постійній комісії районної ради з питаньбюджету, фінансів, планування, соціально-економічного розвитку, управління комунальною власністю та розвитку підприємництва (голова Анатолій Герасименко), а потім розглянули на пленарному засіданні.

Усі 23 присутніх депутати підтримали відповідний проект рішення. У результаті й були спрямовані кошти в сумі 592,1 тис. грн. на виплату заробітної плати медичним працівникам, 121,5 тис. грн. - на придбання медичного обладнання.

Субвенцію з обласного та сільських бюджетів направлено на придбання медичного обладнання та ремонт терапевтичного відділення (244,2 тис. грн.), на оплату праці з нарахуваннями працівникам освіти (125,0 тис. грн.), на придбання в освітні заклади пально-мастильних матеріалів, новорічних подарунків та інше (157,4 тис. гривень), на виконання районної програми «Правопорядок на 2016-2019 роки» (1,4 тис. грн.) та на інші заходи.

Заступник голови районної ради Леонід Білик провів це пленарне засідання, у роботі якого взяв участь депутат Сумської обласної ради Віктор Ладуха.

Підготовка до сесії обласної ради

Звіт начальника ГУНП в Сумській області про діяльність поліції за 2019 рік (завантажитипереглянути)

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради