Нагороди - найкращим представникам органів місцевого самоврядування Буринщини

Напередодні Дня місцевого самоврядування у залі засідань Буринської районної ради вітали кращих представників цієї сфери.

Заступник голови районної ради Леонід Білик у своєму виступі зазначив, що 7 грудня 1990 року Верховна Рада прийняла Закон України «Про місцеві ради народних депутатів Української РСР та місцеве самоврядування», і це стало першим кроком до відродження самобутньої системи місцевого самоврядування в Україні. Місцеве самоврядування району – це 24 ради різних рівнів, які об’єднують 330 депутатів. Вони – той актив, який своєю повсякденною роботою, організаційними діями оновлює картину сіл, міста і району в цілому.

Леонід Білик також назвав позитивні успіхи, які вдалося досягти у 2016 році завдяки співпраці та взаєморозумінню органів місцевого самоврядування. Він привітав присутніх в залі представників громад, а в їх особах всіх працівників органів місцевого самоврядування, його ветеранів, з наступаючим професійним святом, і побажав міцного здоров’я, оптимізму, професійних здобутків, наснаги і родинного затишку.

До святкових привітань приєднався і голова районної державної адміністрації Василь Бойко.

Найкращі представники місцевого самоврядування району були відзначені нагородами: заступник голови районної ради Леонід Білик – Грамотою Сумської обласної ради, Воскресенський сільський голова Сергій Гніденко, радник голови районної ради Олександр Алюшин, секретар Дяківської сільської ради Світлана Кондрух, секретар Верхньосагарівської сільської ради Тетяна Швець, головний бухгалтер Сніжківської сільської ради Наталія Божок, спеціаліст ІІ категорії Клепалівської сільської ради Тетяна Харитонова, спеціаліст ІІ категорії Степанівської сільської ради Людмила Алєксєєнко - Почесними грамотами Буринської районної ради. Ряд представників міської та сільських рад отримали грамоти та подяки від райдержадміністрації.

Музичні вітання присутнім в залі подарували аматори народного мистецтва.

Підготовка до сесії обласної ради

Звіт начальника ГУНП в Сумській області про діяльність поліції за 2019 рік (завантажитипереглянути)

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради