Заходи до Дня Збройних Сил України – у Бурині

6 грудня у Бурині відбулась низка заходів, приурочених 25-ій річниці Збройних Сил України.

Розпочались урочистості з покладання квітів до Алеї пам’яті Героїв України - уродженців та мешканців Буринського району. У заході взяли участь заступник голови районної ради Леонід Білик, голова районної державної адміністрації Василь Бойко, представники установ та організацій району, учасники антитерористичної операції на сході України, військовослужбовці та мешканці міста.

Цього ж дня всі бажаючі мали змогу відвідати відкриття виставки «Українська Друга світова», що розмістилася у Буринському районному будинку культури. Проект створений Українським інститутом національної пам'яті та Центром досліджень визвольного руху. Мета виставки – показати Україну й роль українців у Другій світовій війні, внесок українського народу в перемогу над нацизмом на всіх фронтах – від Атлантичного до Тихого океану. Експозиція складається із 24 стендів, де представлені матеріали, що відображають сучасний український погляд на події Другої світової війни.

А у Буринському районному краєзнавчому музеї з нагоди відзначення Дня Збройних Сил України відбулося тематичне засідання «круглого столу» за участі керівників району, членів ветеранської організації, районної організації УСВА «Обов’язок», учасників АТО та інших запрошених. Учасники заходу послухали історичну довідку про становлення української армії, яку підготував директор музею Микола Кононенко, поділилися власними спогадами.

Новини місцевих рад

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради