Керівники Буринського району і міста зустрілися з вихованцями реабілітаційного центру

Від того, як суспільство ставиться до тих, кому з тих чи інших причин важко або не можливо самостійно подбати про себе, залежить рівень цивілізованості цього суспільства. Не дивно, що в давні часи і навіть аж до сучасної історії у людей, яких ми зараз відносимо до категорії «інвалід», було дуже мало шансів на виживання взагалі. Це страшна правда - завжди і в усі часи турбота про інвалідів в основному трималася на щирій добрій волі окремих людей.

Інвалідність – не вирок, тому все залежить не лише від погляду суспільства на проблему, а й від активності, бажань та можливостей громадян.

Сьогодні держава в цілому, а також органи місцевого самоврядування і органи виконавчої влади на місцях намагаються зробити більше добрих справ для людей з обмеженими фізичними можливостям, зокрема для дітей цієї категорії.

3 грудня українське суспільство разом зі світовим співтовариством відзначає Міжнародний день інвалідів. 1 грудня керівники Буринського району та міста Буринь - голова районної державної адміністрації Василь Бойко, заступник голови районної ради Леонід Білик, міський голова Віталій Мельник - відвідали з подарунками комунальний заклад районної ради «Буринський районний центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів», аби ще раз нагади його вихованцям, що вони не залишаться самі зі своїми проблемами, що їх завжди вислухають, підтримають і допоможуть.

Присутні на заході переглянули відео-репрезентацію центру, а також цікаву концертну програму, підготовлену дітьми разом із вихователями.

Врятує світ краса –

Завжди так говорили.

Тепер врятує світ лиш доброта,

Бо однієї вже краси занадто мало.

Тож люди на Землі,

Спішіть добро творити,

Щоб нам не згинути у морі зла,

Щоб кожен міг серед краси прожити

У царстві справедливості й добра…

 

Підготовка до сесії обласної ради

Звіт начальника ГУНП в Сумській області про діяльність поліції за 2019 рік (завантажитипереглянути)

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради