Мітинг-реквієм вшанування жертв голодоморів у Пісках Буринського району

Працівники виконавчого апарату Буринської районної ради на чолі з головою ради Євгенієм Рябоконем та заступником Леонідом Біликом узяли участь у мітингу-реквіємі до Дня пам'яті жертв голодоморів. Захід відбувся біля пам’ятки національного значення - Меморіального комплексу «Братська могила та місце вшанування жертв Голодомору 1932-1933 років» у с. Піски Буринського району.

Вшанувати пам'ять загиблих у роки голодоморів прибули також голова Сумської обласної адміністрації Микола Клочко, голова Буринської районної державної адміністрації Василь Бойко, архітектор Володимир Биков, представники громад району, духовенство.

Євгеній Рябоконь у своєму виступі зазначив, що періоди голодоморів 1921-1922, 1932-1933 та 1946-1947 років - це свідомо й чітко спланований тоталітарним комуністичним режимом геноцид проти українського народу. У такий цинічний, нелюдський спосіб тодішня влада намагалася завдати смертельного удару українському селянству як основі нашої нації, підірвати сили нашого народу і назавжди усунути саму можливість відродження України як незалежної держави.

Він наголосив, що всі мають усвідомити, щоб цього не сталося більше з нашими дітьми, онуками, правнуками, ми повинні бути єдині у творенні нашої Української національної держави, тверді та свідомі у своєму виборі.

Учасники реквієму хвилиною мовчання вшанували вічну пам'ять загиблих у ті страшні роки і поклали квіти до підніжжя Меморіалу.

Також читайте:

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради