У Бурині вшанували пам'ять героїв Майдану

Виконавчий апарат Буринської районної ради на чолі з головою ради Євгенієм Рябоконем та заступником Леонідом Біликом узяли участь у мітингу, який проходив у рамках відзначення Дня Гідності та Свободи.

Біля Меморіального знаку героям Небесної Сотні та полеглим землякам за незалежність України, де проходив захід, перед громадою міста виступили голова райдержадміністрації Василь Бойко та заступник начальника Буринського відділення поліції Головного управління Національної поліції в Сумській області Станіслав Зіневич. Зокрема вони зазначили, що День Гідності і Свободи – це вшанування тих подій в історії сучасної України, які змінили життя багатьох українців, їх бачення світу, своєї держави і себе.

Виступаючі висловили велику вдячність тим, хто став на захист демократичних цінностей, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору, бійцям, які під час проведення антитерористичної операції продемонстрували усьому світу, що здатні захистити державу, зберегти життя мирних громадян.

Панахиду за загиблими провів благочинний Буринського округу парафії св. мчч. Віри, Надії, Любові та матері їх Софії УПЦ КП. На знак поваги й удячності присутні поклали квіти до Меморіального знаку.

Також читайте:

Новини місцевих рад

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради