«Круглий стіл» у Бурині присвятили важливій темі

Представник Сумської обласної громадської організації Ліги соціальних працівників України «Професійна Ліга соціальних працівників Сумщини», координатор проекту «Зміцнення громадського контролю щодо формування та реалізації державної політики у сфері протидії торгівлі людьми в Сумській області» Едуард Глоба провів 17 листопада «круглий стіл». Мета – обґрунтування необхідності інформаційних кампаній у територіальних громадах району з питань протидії торгівлі людьми.

Учасниками заходу стали заступник голови районної ради Леонід Білик, сільські голови, фахівці із соціальної сфери.

На сьогодні громадська організація надає психологічну, соціальну, матеріальну підтримку, медичне обстеження та лікування, відновлення документів та сприяння у працевлаштуванні постраждалих при роботі закордоном або на території України, що можна розглядати як торгівлю людьми.

Увага!

02.06.2020 року о 10.00 у приміщенні обласної ради (3 поверх, кімната 38) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури та надзвичайних ситуацій, енергоефективності та енергозбереження.

Підготовка до сесії обласної ради

Звіт начальника ГУНП в Сумській області про діяльність поліції за 2019 рік (завантажитипереглянути)

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради