Помилка
  • [sigplus] Critical error: Image gallery folder 2016/20161115-bur is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

Символ єдності та патріотизму казначейської спільноти перебував на Буринщині

[sigplus] Critical error: Image gallery folder 2016/20161115-bur is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

Завершилась Всеукраїнська казначейська акція «Вишивана моя Україна», започаткована до 25-ої річниці незалежності України Її ідея – вишити руками казначеїв територіальних органів ДКСУ карту Батьківщини притаманними для кожного регіону орнаментами.

Карта пройшла доволі складний маршрут – побувала в усіх областях України, розпочинаючи з Донецької та Луганської. У кожному регіоні вона доповнювалась новими візерунками, нанесеними працівниками казначейства. Долучилися до цієї акції і казначеї Сумської області.

Після того, як карта-вишиванка була готова, вона знову помандрувала регіонами України. 14 листопада голова Буринської районної ради Євгеній Рябоконь разом із представниками районного управління ДКСУ зустрічали її на буринській землі.

У своїх побажаннях у Літописі карти «Вишивана моя Україна» вони зазначили, що акція показала не лише талановитість майстрів різних регіонів нашої держави, особливість їх традицій, а й дружбу та єднання.

Після того, як вишиванка побуває в усіх територіальних органах ДКСУ, вона займе почесне місце в центральному апараті Казначейства як ще один символ єдності та патріотизму казначейської спільноти.

{gallery}2016/20161115-bur{/gallery}

Увага!

13.11.2019 року о 15.00 годині в приміщенні обласної ради (ІІІ поверх, кімната 38) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва з питання погашення заборгованості по заробітній платі в бюджетних установах.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube