Помилка
  • JFolder::files: Шлях не є папкою:
Повідомлення
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/stories/galleries/2016/20161115-bur

Символ єдності та патріотизму казначейської спільноти перебував на Буринщині

Завершилась Всеукраїнська казначейська акція «Вишивана моя Україна», започаткована до 25-ої річниці незалежності України Її ідея – вишити руками казначеїв територіальних органів ДКСУ карту Батьківщини притаманними для кожного регіону орнаментами.

Карта пройшла доволі складний маршрут – побувала в усіх областях України, розпочинаючи з Донецької та Луганської. У кожному регіоні вона доповнювалась новими візерунками, нанесеними працівниками казначейства. Долучилися до цієї акції і казначеї Сумської області.

Після того, як карта-вишиванка була готова, вона знову помандрувала регіонами України. 14 листопада голова Буринської районної ради Євгеній Рябоконь разом із представниками районного управління ДКСУ зустрічали її на буринській землі.

У своїх побажаннях у Літописі карти «Вишивана моя Україна» вони зазначили, що акція показала не лише талановитість майстрів різних регіонів нашої держави, особливість їх традицій, а й дружбу та єднання.

Після того, як вишиванка побуває в усіх територіальних органах ДКСУ, вона займе почесне місце в центральному апараті Казначейства як ще один символ єдності та патріотизму казначейської спільноти.

{gallery}2016/20161115-bur{/gallery}

Підготовка до сесії обласної ради

Звіт начальника ГУНП в Сумській області про діяльність поліції за 2019 рік (завантажитипереглянути)

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради