Помилка
  • JFolder::files: Шлях не є папкою:
Повідомлення
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/stories/galleries/2016/20161111-bur

Ряд змін до районного бюджету члени постійної комісії Буринської ради не підтримали

За пропозицією голови районної державної адміністрації та відповідно до розпорядження голови районної ради на 16 листопада призначена позачергова сесія Буринської районної ради сьомого скликання.

А 10 листопада відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, планування, соціально-економічного розвитку, управління комунальною власністю та розвитку підприємництва, яке провів її голова Анатолій Гарасименко. Участь в обговоренні питань також узяли голова районної ради Євгеній Рябоконь та голова постійної комісії з питань законності, розвитку гуманітарної сфери та місцевого самоврядування Андрій Авдєєнко.

Найактивніше обговорювали депутати зміни до районного бюджету на 2016 рік. На думку членів комісії, необхідно переглянути запропонований райдержадміністрацією перерозподіл коштів за рахунок зменшення видатків на будівництво підвідного газопроводу до населених пунктів Буринського району.

Не підтримала комісія й проект рішення «Про оптимізацію ліжкового фонду Буринської центральної районної лікарні ім. проф. М. П. Новаченка та реорганізацію сільської дільничної лікарні с. Слобода». На їх думку, як результат цієї реорганізації, не всіх працівників дільничної лікарні вдасться працевлаштувати.

А ось зміни та доповнення до рішення районної ради сьомого скликання від 23.12.2015 «Про Програму економічного і соціального розвитку Буринського району на 2016 рік», заходи програми у якому були доповнені пунктом «Поточний ремонт зовнішнього водогону до будівлі Буринського районного краєзнавчого музею Буринської районної ради», народні обранці погодили. Також розглянуто ще ряд інших питань.

{gallery}2016/20161111-bur{/gallery}

Останнє оновлення на П'ятниця, 11 листопада 2016, 15:41

Увага!

02.06.2020 року о 10.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 19) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури та надзвичайних ситуацій, енергоефективності та енергозбереження.

Підготовка до сесії обласної ради

Звіт начальника ГУНП в Сумській області про діяльність поліції за 2019 рік (завантажитипереглянути)

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради