Помилка
  • [sigplus] Critical error: Image gallery folder 2016/20161111-bur is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

Ряд змін до районного бюджету члени постійної комісії Буринської ради не підтримали

[sigplus] Critical error: Image gallery folder 2016/20161111-bur is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

За пропозицією голови районної державної адміністрації та відповідно до розпорядження голови районної ради на 16 листопада призначена позачергова сесія Буринської районної ради сьомого скликання.

А 10 листопада відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, планування, соціально-економічного розвитку, управління комунальною власністю та розвитку підприємництва, яке провів її голова Анатолій Гарасименко. Участь в обговоренні питань також узяли голова районної ради Євгеній Рябоконь та голова постійної комісії з питань законності, розвитку гуманітарної сфери та місцевого самоврядування Андрій Авдєєнко.

Найактивніше обговорювали депутати зміни до районного бюджету на 2016 рік. На думку членів комісії, необхідно переглянути запропонований райдержадміністрацією перерозподіл коштів за рахунок зменшення видатків на будівництво підвідного газопроводу до населених пунктів Буринського району.

Не підтримала комісія й проект рішення «Про оптимізацію ліжкового фонду Буринської центральної районної лікарні ім. проф. М. П. Новаченка та реорганізацію сільської дільничної лікарні с. Слобода». На їх думку, як результат цієї реорганізації, не всіх працівників дільничної лікарні вдасться працевлаштувати.

А ось зміни та доповнення до рішення районної ради сьомого скликання від 23.12.2015 «Про Програму економічного і соціального розвитку Буринського району на 2016 рік», заходи програми у якому були доповнені пунктом «Поточний ремонт зовнішнього водогону до будівлі Буринського районного краєзнавчого музею Буринської районної ради», народні обранці погодили. Також розглянуто ще ряд інших питань.

{gallery}2016/20161111-bur{/gallery}

Останнє оновлення на П'ятниця, 11 листопада 2016, 16:41

Увага!

13.11.2019 року о 15.00 годині в приміщенні обласної ради (ІІІ поверх, кімната 38) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва з питання погашення заборгованості по заробітній платі в бюджетних установах.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube