Буринський очільник знайомився з практикою створення об’єднаних територіальних громад на Полтавщині

Голова Буринської районної ради Євгеній Рябоконь узяв участь у виїзному семінарі за участі представників територіальних громад Сумщини «Розвиток соціально-культурної сфери сільських громад в умовах децентралізації», що проходив на Полтавщині. Цей проект реалізується в рамках Програми національних обмінів за фінансування Європейського Союзу та Національного фонду підтримки демократії (США).

Усі заходи відбувались на базі Білоцерківської об’єднаної територіальної громади (ОТГ) Полтавської області.

Привітав учасників заходу та розповів про культурне життя громади, підвищення якості послуг мешканцям, створення центру громадської безпеки  голова ОТГ Іван Лещенко.

Експерт Полтавського обласного фонду «Фонд розвитку громад «Ініціатива» Юлія Манько зупинилася на питанні практичної реалізації Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» та ознайомила із першими результатами діяльності громад області. Темою виступу її колеги Олександра Іваніна був проектний підхід у плануванні місцевого розвитку та стратегія розвитку територіальної громади.

Після теоретичної частини заходу учасники семінару на практиці мали змогу ознайомитись із управлінською структурою ОТГ та відвідати заклади соціально-культурної інфраструктури громади.

Останнє оновлення на Четвер, 10 листопада 2016, 16:29

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради