Вивчався стан утримання Меморіалу в Буринському районі

Голова Буринської районної ради Євгеній Рябоконь та його заступник Леонід Білик відвідали Меморіал жертвам Голодомору 1932 - 1933 років у с. Піски.

Метою їх візиту був аналіз утримання споруди та визначення робіт з його облаштування до проведення заходів з нагоди Дня пам’яті жертв голодоморів. В обговоренні питання взяв участь Пісківський сільський голова Сергій Скорина та начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Буринської райдержадміністрації Любов Ходенко.

Підсумовуючи роботу, було зазначено, що Меморіал знаходиться у задовільному стані. Є необхідність лише у прибиранні прилеглої до нього території, яке забезпечить сільська рада.

Увага!

13.11.2019 року о 15.00 годині в приміщенні обласної ради (ІІІ поверх, кімната 38) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва з питання погашення заборгованості по заробітній платі в бюджетних установах.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube