Хвилиною тиші буринці вшанували пам’ять воїнів у День визволення України від фашистських загарбників

28 жовтня в Україні щорічно відзначається День визволення України від фашистських загарбників, день остаточного вигнання військ нацистської Німеччини та її союзників під час Другої світової війни за межі сучасної території України.

З нагоди 72-ї річниці визволення нашої країни відбулося покладання квітів біля братської могили, у якому взяв участь голова районної ради Євгеній Рябоконь. Він наголосив, що Україна найбільше постраждала у роки війни, так як фашистський чобіт двічі пройшовся по нашій багатостраждальній землі – із заходу на схід, із півночі на південь.

Маємо надію, що в найближчий час у боротьбі за самовизначення нації, ми будемо святкувати ще одну перемогу. На цей раз над російсько-сепаратистськими військами, які окупували Схід України та анексували Крим.

Хвилиною тиші усі присутні вшанували пам’ять воїнів, які полягли в роки Другої світової війни та віддали своє життя за незалежність України.

 

Увага!

02.06.2020 року о 10.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 19) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури та надзвичайних ситуацій, енергоефективності та енергозбереження.

Підготовка до сесії обласної ради

Звіт начальника ГУНП в Сумській області про діяльність поліції за 2019 рік (завантажитипереглянути)

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради