Депутат Буринської районної ради Анатолій Грома прозвітував перед виборцями

27 жовтня про свою роботу відзвітував депутат Буринської районної ради Анатолій Грома (ВО «Батьківщина), який був обраний і закріплений за Біжівською сільською радою.

Зустріч відбулася в будинку культури. Доповідь народного обранця містила інформацію про його діяльність, кількість звернень жителів сіл Біжівка, Голуби, Болотівка, що вирішені позитивно та перебувають на постійному контролі.

На заході були присутні заступник голови районної ради Леонід Білик, сільський голова Іван Лещенко, депутат обласної ради Віктор Ладуха.

Леонід Білик наголосив на співпраці депутата з районною радою, окреслив його повноваження та права. Віктор Ладуха підтвердив активну діяльність Анатолія Громи, його ініціативну участь у роботі з депутатами обласної ради. Сільський голова Іван Лещенко зробив деякі роз’яснення з проблем села, які стоять на часі, і підкреслив те, що всі питання будуть вирішуватися спільними зусиллями.

Останнє оновлення на П'ятниця, 28 жовтня 2016, 13:51

Підготовка до сесії обласної ради

УВАГА! ДАТУ ПРОВЕДЕННЯ ЗМІНЕНО!

Пленарне засідання 33 сесії відбудеться 21 лютого 2020 року

Увага!

  • 20.02.2020 року о 14.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.
  • 20.02.2020 року о 14.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 15) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури та надзвичайних ситуацій, енергоефективності та енергозбереження.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube