Сесія Буринської районної ради - за участі обласних депутатів

Заступник голови Лілія Ричкіна та депутат Сумської обласної ради сьомого скликання Віктор Ладуха взяли участь у пленарному засіданні 13 сесії Буринської районної ради.

Присутні на сесії 28 депутатів одноголосно підтримали зміни до районної Програми соціального захисту населення на 2013-2016 роки. Ними передбачено кошти з районного бюджету в сумі 15 тис. грн. для придбання та супроводу програмного комплексу «Наш Дім» від ПП «Комп’ютер Дім»; 30,5 тис. грн. для забезпечення твердим паливом (дровами) учасників АТО, на яких не передбачені кошти з обласного бюджету; 300,0 тис. грн. для надання матеріальної допомоги особам, які підписали контракт на проходження військової служби; 114 тис. грн. (з районного бюджету - 10,4 тис. грн. та міського, сільських бюджетів як субвенція до районного бюджету - 103,6 тис. грн.), на вшанування постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи для надання одноразової матеріальної допомоги до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС; 100 тис. грн. на відшкодування вартості пільгового перевезення у залізничному транспорті; 20 тис. грн. для надання матеріальної допомоги на лікування земляків.

Також підтримані зміни до програми зайнятості населення у Буринському районі на період до 2017 року та районної програми з мобілізаційної підготовки та призову громадян на військову службу до лав Збройних Сил України на   

А ось щодо передачі споруди стадіону «Урожай» у комунальну власність Буринської міської ради думки депутатів розділилася. І все ж більшість підтримала це рішення.

Новини місцевих рад

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради