Куди спрямують кошти депутати обласної ради в Буринському районі

У зв’язку з необхідністю термінового внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Буринського району на 2016 рік та районного бюджету на 2016 рік голова районної ради Євгеній Рябоконь скликав 12 сесію районної ради сьомого скликання.

Спочатку питання порядку денного були обговорені профільною постійною комісією, яку вів її голова Анатолій Герасименко.

За результатами голосування депутатів на пленарному засіданні у Програмі економічного і соціального розвитку Буринського району на поточний рік були передбачені кошти для лікування жителя села Успенка, поточний ремонт терапевтичного та інфекційного відділень Буринської ЦРЛ, капітальний ремонт мережі вуличного освітлення по вул. Центральна в с. Черепівка, придбання оргтехніки для районного краєзнавчого музею, районної централізованої бібліотечної системи та купівля сценічного вбрання для районного будинку культури. Ці кошти планують надати до району депутати обласної ради, які закріплені за Буринськоим районом.

Відповідно до прийнятого рішення щодо внесення змін до районного бюджету виділено кошти для придбання спеціальної суміші для харчування дитини, хворої на фенілкетонурію. Не підтримано в черговий раз виділення коштів районній державній адміністрації на оплату праці з нарахуваннями державних службовців.

За пропозицією заступника голови районної ради Леоніда Білика буде підготовлено і направлено звернення депутатів районної ради до Кабінету Міністрів України з проханням надання роз’яснень щодо виплати додаткової медичної та освітньої субвенції з метою погашення незабезпечення в асигнуваннях на оплату праці з нарахуваннями по зазначених галузях та щодо додаткових коштів на оплату праці працівників районної державної адміністрації у зв’язку із заборгованістю із заробітної плати.

Увага!

13.11.2019 року о 15.00 годині в приміщенні обласної ради (ІІІ поверх, кімната 38) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва з питання погашення заборгованості по заробітній платі в бюджетних установах.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube