Делегація Буринського району взяла участь у відзначенні Дня партизанської слави на Путивльщині

Делегація Буринського району, до складу якої ввійшли заступник голови районної ради Леонід Білик, голова районної державної адміністрації Василь Бойко, голова районної організації ветеранів Ангеліна Кнуренко та представник Буринської районної громадської організації УСВА «Обов’язок» Юрій Крамаренко, взяли участь у заходах до Дня партизанської слави, що пройшли у м. Путивль.

Розпочались заходи з урочистої ходи від будинку райдержадміністрації до площі Перемоги. Участь у ній взяли установи та організації району, громада. На чолі колони рухався автомобіль із трьома поколіннями  військовослужбовців – ветераном Другої світової війни, воїном-афганцем та учасником АТО - як символ спадкоємності поколінь - захисників Вітчизни.

Після ходи відбувся урочистий мітинг та вручення ювілейних медалей ветеранам війни. Квіти на знак шани та пам’яті до пам’ятника С.А. Ковпаку поклали делегації з Буринського, Конотопського районів та гості з м. Котельви Полтавської області - малої батьківщини командира партизанського руху на Путивльщині.

Наступні заходи проходили на території Спадщанського лісу, де учасники відвідали музеї партизанської слави і зброї та бойової техніки, а також були запрошені до святкового столу.

Останнє оновлення на Вівторок, 27 вересня 2016, 16:52

Увага!

13.11.2019 року о 15.00 годині в приміщенні обласної ради (ІІІ поверх, кімната 38) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва з питання погашення заборгованості по заробітній платі в бюджетних установах.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube