Буринська райрада підтримала громадян, які опинилися в складних життєвих обставинах

У залі засідань Буринської районної ради відбулася 11 сесія районної ради сьомого скликання. У обговорені питань порядку денного, яких налічувалось 27 (з них інформаційних – 8), взяли участь 25 депутатів, представники районної державної адміністрації, інших установ і організацій району, міський, сільські голови, а також депутат Сумської обласної ради Віктор Ладуха.

На початку засідання голова районної ради Євгеній Рябоконь привітав присутніх у залі зі святом Різдва Пресвятої Богородиці.

Основні проблемні питання, що виникали при розгляді проектів рішень, були обговорені і з’ясовані ще під час спільного засідання постійних комісій, що відбулось минулого тижня. Але ряд змін до проектів були внесені і на пленарному засіданні. Зокрема до Програми економічного і соціального розвитку Буринського району на 2016 рік та відповідно до районного бюджету на поточний рік, крім запропонованих коштів на допомогу жительці села Сніжки Буринського району для відновлення домогосподарства, що постраждало внаслідок пожежі, було підтримано пропозиції надати грошову допомогу на лікування жительці міста Буринь, яка тяжко постраждала внаслідок ДТП, заплановано кошти для участі у співфінансуванні в ремонті даху сільської лікарської амбулаторії с. Успенка та на придбання коліс для пожежних автомобілів. Значна сума коштів з районного бюджету буде направлена на підтримку учасників АТО, їх сімей та на проведення мобілізаційної роботи.

Не підтримали депутати виділення коштів на погашення заборгованості із заробітної плати працівникам Буринської райдержадміністрації, а також проведення оптимізації ліжкового фонду Буринської центральної районної лікарні ім. проф. М. П. Новаченка та реорганізацію сільської дільничної лікарні с. Слобода. У зв’язку з цим із порядку денного зняті питання про внесення змін до статутів Буринської ЦРЛ та Центру первинної медико-санітарної допомоги Буринського району.

Не набрали необхідної кількості голосів для їх прийняття і рішення щодо затвердження технічних документацій із нормативної грошової оцінки земельних ділянок.

 

Останнє оновлення на П'ятниця, 23 вересня 2016, 16:40

Увага!

02.06.2020 року о 10.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 19) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури та надзвичайних ситуацій, енергоефективності та енергозбереження.

Підготовка до сесії обласної ради

Звіт начальника ГУНП в Сумській області про діяльність поліції за 2019 рік (завантажитипереглянути)

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради