На Буринщині врочисто вітали підприємців

Уже традиційно в першу неділю вересня у нашій державі відзначається День підприємця.

Напередодні цього свята, першого вересня, в залі засідань Буринської районної ради відбулося засідання ради підприємців. Голови районної ради та районної державної адміністрації, очільник міста привітали присутніх зі святом та побажали їм витримки, оптимізму, невичерпної наснаги у праці, щоб кожна започаткована справа була вдалою і успішною.

Відповідно до результатів засідання районного конкурсу «Кращий підприємець 2016 року», що відбувся 18 серпня, за активну участь у розв’язанні соціально-економічних питань району нагороджено грамотами голови Буринської районної державної адміністрації та цінними подарунками Валерія Коркіна, Олександра Авдєєва, Наталію Чурсіну, Валентину Бакіну, Валентину Мельник, Оксану Новаченко, Максима Андрієнка. Відзначено грамотами голови Буринської міської ради та цінними подарунками фізичних осіб-підприємців Миколу Рябоконя та Наталію Федоненко.

Увага!

02.06.2020 року о 10.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 19) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури та надзвичайних ситуацій, енергоефективності та енергозбереження.

Підготовка до сесії обласної ради

Звіт начальника ГУНП в Сумській області про діяльність поліції за 2019 рік (завантажитипереглянути)

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради