Буринські Сніжки зустрічали гостей

У Сніжках Буринського району відбулися урочистості з нагоди святкування Дня села.

Привітати громаду завітав заступник голови районної ради Леонід Білик. Він побажав усім миру, міцного здоров’я, родинного щастя, благополуччя і здійснення найзаповітніших мрій, подальшого процвітання. Щоб кожен наступний день був зігрітий добром і теплом, повагою та порозумінням рідних і близьких.

Подякувала односельчанам за щоденну працю і сільський голова Надія Кузьменко. Було нагороджено родини, які багато років живуть у парі у злагоді, любові і взаєморозумінні, а також батьків новонароджених діток, першокласників, захисників Вітчизни, які відбували службу в зоні АТО та ін.

Усі присутні могли поласувати безкоштовним тортом, смачним кулешем, та насолодитися цікавою концертною програмою, відвідати батути.

 

Увага!

13.11.2019 року о 15.00 годині в приміщенні обласної ради (ІІІ поверх, кімната 38) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва з питання погашення заборгованості по заробітній платі в бюджетних установах.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube