Буринці відзначили День Незалежності України

На врочистостях з нагоди 25-ої річниці Незалежності нашої країни голова Буринської районної ради Євгеній Рябоконь нагородив Почесними грамотами за сумлінне виконання службових обов’язків, особистий вклад у боротьбу зі злочинністю працівників Буринського відділення поліції ГУНПУ в Сумській області та фізичну особу-підприємця Віктора Шитова за вагомий особистий внесок у розв’язанні питань соціально-економічного розвитку Буринського району.

Паралельно з концертною програмою проходили виставка-конкурс квітів «Віночок України» та книжково-ілюстративна виставка «Незалежна і єдина будь навіки, Україно».

Запашними пиріжками та варениками, копченим м’ясом та ковбасами, картоплею та млинцями, а також безліччю інших смачних страв манила на центральній площі міста виставка подвір’їв сільських рад району. Участь у ній взяли села Слобода, Олександрівка, Успенка, Михайлівка, Біжівка, Бурики, Хустянка, Вознесенка.

Святковий настрій панував на площі, який створювали захоплюючі виступи учасників народної самодіяльності району та працівників районного Будинку культури.

Увага!

02.06.2020 року о 10.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 19) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури та надзвичайних ситуацій, енергоефективності та енергозбереження.

Підготовка до сесії обласної ради

Звіт начальника ГУНП в Сумській області про діяльність поліції за 2019 рік (завантажитипереглянути)

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради