Свято, яке пов’язало минуле, сьогодення та майбутнє, у селі Успенка Буринського району

У велике православне свято Великомученика і цілителя Пантелеймона громада села Успенка Буринського району за традицією відзначає День села.

Цього року до них завітали почесні гості: голова Буринської районної ради Євгеній Рябоконь, заступник голови районної державної адміністрації Олексій Полождй, сільські голови із сіл Бурика, Воскресенка, Степанівка, керівники фермерських господарств.

Усіх радо привітала зі святом і поділилася здобутками громади Успенський сільський голова Ганна Захарченко.

Євгеній Рябоконь зазначив, що День села - свято, яке єднає всіх жителів, пов’язує минуле, сьогодення та майбутнє. Він побажав міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, сили й наснаги в справах, щоб село процвітало і надалі, щоб народжувалися і підростали діти, спокійно й захищено почувалися люди похилого віку.

Для всіх присутніх свої таланти показали артисти Сумської обласної філармонії. Дітвора мала змогу порозважатися на атракціонах і скуштувати солодощі. Майстерні сільські господарки запрошували на смачний куліш, вареники і пиріжки.

Велику подяку за допомогу у проведенні Дня села жителі громади висловлюють спонсорам: філії ПрАТ «Райз-Максимко», фермерським господарствам «Зоря», «Лан», «Люба», «Успенське 1», «Шестак Р.Г.», СГП «Агростар» та МК «Ярославна».

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради