У Миколаївці відгуляли Масляну

Напередодні Великого посту українці традиційно відзначають Масляну, яка завжди проходить з млинцями та розвагами. Зазвичай її святкують тиждень, що завершується Прощеною неділею.

Останнього дня зими пройшла Масляна й у Миколаївській ОТГ, що на Білопільщині.

Зі сцени звучали вітання зі святом від керівника громади Івана Ігнатьєва, депутатів обласної ради.

Свої вітання передав миколаївцям і голова обласної ради Володимир Токар. Він побажав усім здоров’я, добробуту, аби збувалися надії та сподівання, а плани були оптимістичними, яка сама весна.

Під час заходів Подякою Сумської обласної ради був відзначений керівник народного аматорського інструментального ансамблю народної музики «Веселі музики» та народного аматорського вокально-інструментального ансамблю «Мрія» Іван Шарков.

Народні гуляння супроводжувалися веселими конкурсами, вікторинами та іграми. Усі мали нагоду пригоститися млинцями, варениками, гарячим чаєм.

 

Також читайте:

 

Останнє оновлення на Середа, 04 березня 2020, 10:48

Увага!

28.05.2020 року о 13.00 у приміщенні обласної ради (3 поверх, кімната 38) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

02.06.2020 року о 10.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 19) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури та надзвичайних ситуацій, енергоефективності та енергозбереження.

Підготовка до сесії обласної ради

Звіт начальника ГУНП в Сумській області про діяльність поліції за 2019 рік (завантажитипереглянути)

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради