Білопільці не залишають без уваги наших бійців у зоні АТО

Фактично щомісяця в зону проведення АТО надходить гуманітарний вантаж із Білопільщини. Минулого тижня зібрану допомогу передали бійцям 27 ракетно-артилерійської  бригади, яка дислокується в Донецькій області.

Особисто відвідали військовослужбовців, поспілкувалися з командуванням та передали допомогу голова районної ради Володимир Дурноп’ян та депутат обласної ради, головний редактор газети «Білопільщина» Наталія Калініченко.

Спілкування із земляками почалося ще на самому в’їзді в частину, де відкривав шлагбаум житель Жовтневого Антон Дермільов. Він передав вітання на Білопільщину і в рідне селище. В розташуванні частини голова ради та депутат зустріли і знайомих хлопців, і тих, хто служить нещодавно.

Як до старих друзів підійшли Микола Бобошко з Товсти та його земляк Валерій Руденко. Уже два роки бійці несуть службу в цьому підрозділі. Пережили і бойові дії, і втрату товаришів, загартувалися морально і фізично. Передають вітання додому і кажуть, що в них усе добре і нехай батьки та родичі не хвилюються.

Денис Ткаченко з Білопілля служить зовсім недавно. Не скаржиться, проходить навчання і освоює ази служби.

Всім, з ким ми спілкувалися, було приємно, що про них не забувають, що з рідного району приїхала допомога. Хлопці щиро раділи привезеним газетам і з задоволенням знаходили знайомі прізвища та фотографії.

- Зараз ми переживаємо непростий період, – розповідає начальник штабу бригади підполковник Олег Петрик. - Звичайно, найголовніше - ми не «працюємо». Тобто, не ведемо бойових дій, не гинуть хлопці, ніби то все спокійно. Наше озброєння відведено, як вимагають домовленості, на безпечну відстань від бойових позицій. Але зовсім заспокоюватися рано. Війна йде і проявляється зовсім по-іншому. Ми часто бачимо над нами безпілотники, добре знаємо, що відбувається на передовій. Важливо завжди бути напоготові, не розслаблятися, якщо можна так мовити. Ми постійно проводимо навчання, перевіряємо готовність техніки, облаштовуємо побут, готуємося до зими.

Розповів Олег Анатолійович і про особливості «спілкування» з місцевими жителями, і про те, як співпрацюють із волонтерами та органами влади.

Нашим бійцям важливо відчувати допомогу і підтримку з дому, бо саме спокій і мир ми тут відстоюємо. Є багато нез’ясованих на сьогодні питань, тож і звертаємося за підтримкою до керівників органів місцевої влади. І білопільці нам не відмовляють. Дякую від імені всіх військових, що не забуваєте про нас, - не один раз повторив Олег Анатолійович.

Побачили гості й побут військових, які мешкають у покинутому кілька років тому піонерському таборі. Тут вони все пристосували до військових умов, але головне - є дах над головою. Не всі їхні побратими живуть у таких умовах, – зізнаються військові. Хтось землянки викопує, хтось - у палатках мешкає.

Ми і надалі не залишатимемо без уваги наших бійців, - говорить депутат обласної ради Наталія Калініченко. - Кожен із них зробив мужній крок - пішов захищати Батьківщину. Тож наше завдання - і хлопцям допомагати, і родини, які залишилися вдома, підтримувати.

Командування частини та керівник району домовилися про подальшу співпрацю .

- Користуючись нагодою, хочу подякувати всім, хто надав допомогу нашим військовим, - зазначив уже на прощання Володимир Дурноп’ян. - Це - всі сільські ради району і Улянівська селищна, депутати районної ради Микола Крятов, директори - ТОВ «Агріфас», ФОП «Муха», ФОП «Сахненко Л.С.» та Білопільської макаронної фабрики. Було зібрано продукти харчування у вигляді овочів, консервації, різноманітних засипок, борошна та інше. Окрім цього, для бійців також був закуплений одяг, кошти на який виділили сільгосппідприємство «Коджен-Б» та особисто керівник Дал Біанко Наццарено. А вихованці Центру реабілітації дітей-інвалідів виготовили картину для бійців.

Увесь зібраний вантаж доставили до 27 ракетно-артилерійської бригади.

Увага!

02.10.2020 року об 11.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради