Голова Білопільської райради привітав журналістів району з професійним святом

День журналіста щорічно відзначається в Україні 6 червня — саме в цей день 1992 року Спілку журналістів України включили до Міжнародної федерації журналістів.

За два роки президент підписав указ щодо відзначення цього свята.
Журналістика — професія справедливих, наполегливих, відчайдушних людей, які прагнуть змінити світ на краще. День журналіста — це свято всіх працівників засобів масової інформації, адже неможливо уявити тележурналіста без оператора, газетяра без фотокореспондента, радіоведучого без команди технічного забезпечення — тобто без тих людей, разом з якими журналісти створюють якісний та цікавий інформаційний продукт.
Не залишилося це свято поза увагою і в Білопіллі. Голова районної ради Володимир Дурноп’ян розпочав свій робочий тиждень із привітань та вручення грамот місцевим майстрам пера. Почесною грамотою Білопільської районної ради за багаторічну сумлінну працю, вагомий внесок у розвиток інформаційного простору району та з нагоди Дня журналіста було нагороджено працівників районної газети «Білопільщина»: Наталію Калініченко – головного редактора, Людмилу Галун – завідувачку господарством редакції, Анну Сіду – головного бухгалтера та Надію Сазонову - головного редактора районного радіомовлення «Вир», окрім цього Володимир Дурноп’ян привітав Надію Олександрівну із іншою нагородою – Почесною грамотою Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення за значний особистий внесок у розвиток телерадіопростору.
Володимир Дурноп’ян побажав білопільським акулам пера наснаги та нових творчих здобутків, а також посадовець зазначив про те, що: «Журналісти, як люди, що володіють інформацією, є силою. Тому дуже важливо, щоб в незалежній, вільній Україні засоби масової інформації не залежали від політиків і не контролювалися ними. Шлях журналіста непростий, потрібно боротися з багатьма спокусами і знаходити лазівки в дії протиборчих сил. Нехай же Білопільська журналістика завжди буде свіжою і найцікавішою».

Останнє оновлення на Середа, 08 червня 2016, 15:16

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради