Свято у Білопільському центрі реабілітації дітей-інвалідів

У Білопільському центрі реабілітації дітей-інвалідів - подія. Культурно-розважальну програму підготували вихованці та педагоги центру.

Дітей-інвалідів також вітали художніми номерами учні Білопільської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів.

Діти мали змогу проявити власні творчі здібності, переглянути виступи інших та взяти участь у різноманітних дитячих конкурсах. Усі разом підготували подарунок для бійців, котрі захищають нашу державу в зоні проведення АТО, – великий малюнок, який створювався колективно вихованцями центру.

До привітань долучилися керівники району Володимир Дурноп’ян та Володимир Відуєв, котрі побажали дітям мирного неба, міцного здоров’я та безтурботного дитинства, а також подарували солодощі.

«Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Саме тому святий обов’язок родини, школи, органів влади та громадськості подбати про всебічний розвиток інтересів та здібностей української юні, забезпечити їй належний рівень виховання і дотримання прав дитинства. У малечі не повинно бути нещасливого дитинства, і за це маємо відповідати ми, дорослі, тому турбота про дітей, захист їхніх прав повинен стати одним з найголовніших наших обов'язків», - зазначив Володимир Дурноп’ян.

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради