Орденом «За мужність» ІІІ ступеня нагороджено ворожбянина Олега Костюка

Указом Президента України за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі орденом «За мужність» ІІІ ступеня нагороджений Олег Костюк (посмертно).

«Невблаганна доля внесла свої корективи до спільних планів багатьох людей. Для родини Олега Костюка день 6 серпня став найчорнішим днем у житті. Війна продовжує забирати життя найвідданіших Вітчизні воїнів. Досвідчених бійців, і тих, хто щойно почав доросле життя. У досить складний для нашої країни час, наше завдання об’єднати людей заради повернення миру і спокою на українську землю. Щоб кожен мав змогу внести свою частку допомоги тим, хто її потребує. В першу чергу, це – родини загиблих, потерпілі від бойових дій на Сході України та солдати української армії» – наголосив голова Білопільської районної ради Володимир Дурноп’ян під час урочистої лінійки з нагоди вручення нагороди вдові загиблого воїна учасника АТО Олега Костюка.

Урочисту лінійку присвячену цій події було проведено в приміщенні Ворожбянської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3. Окрім учнів та вчителів на заході також були присутні: дружина загиблого Світлана Володимирівна, голова Білопільської районної ради В.І. Дурноп’ян, голова Білопільської райдержадміністрації В.Ф. Верещагін, заступник голови районної ради В.І. Відуєв, заступник голови РДА О.В. Нестерович, військовий комісар Білопільського районного військового комісаріату О.А. Гиря, жителі міста Ворожба, друзі, знайомі та земляки Олега.

По закінченню голова районної ради та голова райдержадміністрації разом із дружиною Олега Олександровича відвідали могилу загиблого та поклали квіти.

КОСТЮК Олег Олександрович, народився 03 листопада 1981 року народження в м. Ромни Сумської області. До мобілізації разом із сім’єю проживав у м. Ромни. Призваний Роменським військкоматом. Боєць зведеної штурмової роти «Карпатська Січ» 93-ї механізованої бригади з позивним «Характерник». Це був перший вихід на бойову позицію після проходження тренувань у підрозділі. Загинув 6 серпня 2015 року внаслідок прямого влучення міни з 82-мм міномету під час бойового чергування на позиції поблизу аеропорту Донецька.

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради