Робоча поїздка очільників Білопільщини до м. Ворожба

Керівники Білопільського району здійснили робочу поїздку до м. Ворожба, де проаналізували життєдіяльність міста на прикладі деяких місцевих знакових установ та закладів.

Під час огляду стану амбулаторії загальної практики сімейної медицини очільники визначились з необхідністю проведення ремонту приміщення як всередині, так і його фасаду. Із міським головою Андрієм  Дружченком голова районної ради та голова РДА обговорили питання співфінансування таких витрат із районного та місцевого бюджетів у співвідношенні 50 на 50. Оглянувши стоматкабінет зі старим обладнанням, голова районної ради зазначив, що на його оновлення відповідним рішенням районної ради заплановано виділити із вільного залишку районного бюджету 125 тис. грн.

Визначилися із проблемами і деяких освітніх закладів, таких як: НВК: ЗОШ  І-ІІІ  ст. – ДНЗ №1 та ЗОШ І-ІІІ ст. №3. Директорів цих шкіл найбільше турбували питання ремонту деяких класних кімнат, створення музею АТО, придбання нового електронного обладнання, в тому числі інтерактивних дошок. Було зазначено, що ці питання поступово розв’язуватися, а вже зараз на ремонт стелі актового залу Ворожбянської ЗОШ №3 виділено 120 тис. грн.

Відвідали очільники району й ТОВ „Ворожба”, яке забезпечує навчальні заклади району м’ясними та ковбасними продуктами, це. Побачили на власні очі з чого виготовляє свою продукцію це приватне підприємство та переконалися у правильності вибору поставників, довіривши їм здоров’я дітей району. Тут у виробництві використовують лише натуральне м’ясо, яке регулярно проходить усі перевірки на якість, свіжість, а також на наявність різноманітних хімічних речовин та бактерій.

Голова районної ради наголосив на необхідності здійснювати і надалі такі поїздки, аби на власні очі, а не зі слів інших, бачити ситуацію, яка відбувається в районі, та мати чітке уявлення про проблеми, які потребують негайного вирішення.

Останнє оновлення на Вівторок, 23 лютого 2016, 18:21

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради