Помилка
  • JFolder::files: Шлях не є папкою:
Повідомлення
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/stories/galleries/2016/20160215-bel0

Білопільчани - учасник АТО та родина загиблого - отримали ключі від квартир

Неоголошена війна, яка зараз триває на сході нашої країни, ще не один десяток років відзиватиметься болем у серцях українців, у серцях тих, хто втратив сина, чоловіка, брата, батька.

Тим, кому війна змінила життя, скалічила долю, ще тисячі ночей будуть снитися вибухи снарядів та гибель побратимів.

Ми не маємо права не цінувати тих подвигів, які звершують наші герої в зоні проведення АТО, ми зобов’язані робити все, аби ті хлопці, які зараз повернулися із передової, та родини загиблих не відчували себе покинутими чи забутими, адже саме завдяки їм ми маємо мирне життя на вулицях рідного міста.

За можливості хочеться кожного солдата та його родину забезпечити всім необхідним, але, на жаль, соціально-економічне становище нашої країни не дозволяє повною мірою це зробити. Але потрібно по можливості використовувати бодай якийсь шанс допомогти.

Державою були виділені кошти для придбання квартир для родини загиблого Павла Николенка та учасника АТО, інваліда Сергія Пашкова. Очільник районної ради Володимир Дурноп’ян та голова районної державної адміністрації Володимир Верещагін вручили ключі новим власникам.

„Наші двері завжди відчинені для вас. Нове житло – це тільки частина допомоги. Ми будемо раді й надалі допомагати вам у вирішенні будь-яких проблемних питань”, - сказали посадовці.

{gallery}2016/20160215-bel0{/gallery}

Увага!

02.10.2020 року об 11.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради