Помилка
  • [sigplus] Critical error: Image gallery folder 2016/20160215-bel0 is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

Білопільчани - учасник АТО та родина загиблого - отримали ключі від квартир

[sigplus] Critical error: Image gallery folder 2016/20160215-bel0 is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

Неоголошена війна, яка зараз триває на сході нашої країни, ще не один десяток років відзиватиметься болем у серцях українців, у серцях тих, хто втратив сина, чоловіка, брата, батька.

Тим, кому війна змінила життя, скалічила долю, ще тисячі ночей будуть снитися вибухи снарядів та гибель побратимів.

Ми не маємо права не цінувати тих подвигів, які звершують наші герої в зоні проведення АТО, ми зобов’язані робити все, аби ті хлопці, які зараз повернулися із передової, та родини загиблих не відчували себе покинутими чи забутими, адже саме завдяки їм ми маємо мирне життя на вулицях рідного міста.

За можливості хочеться кожного солдата та його родину забезпечити всім необхідним, але, на жаль, соціально-економічне становище нашої країни не дозволяє повною мірою це зробити. Але потрібно по можливості використовувати бодай якийсь шанс допомогти.

Державою були виділені кошти для придбання квартир для родини загиблого Павла Николенка та учасника АТО, інваліда Сергія Пашкова. Очільник районної ради Володимир Дурноп’ян та голова районної державної адміністрації Володимир Верещагін вручили ключі новим власникам.

„Наші двері завжди відчинені для вас. Нове житло – це тільки частина допомоги. Ми будемо раді й надалі допомагати вам у вирішенні будь-яких проблемних питань”, - сказали посадовці.

{gallery}2016/20160215-bel0{/gallery}

Підготовка до сесії обласної ради

Пленарне засідання 31 сесії Сумської обласної ради відбудеться 20 грудня 2019 року

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube