У переддень Старого Нового року до Шосткинського місквиконкому завітали щедрувальники

За тиждень після Різдва, напередодні Нового року (за старим стилем) традиційно святкується  Щедрий Вечір.  Цього дня готують щедрий новорічний стіл, водять Козу та щедрують.

У Шостці активно дотримуються цих стародавніх народних звичаїв.

13 січня до  виконкому Шосткинської  міської ради завітали з привітаннями та добрими побажаннями  щедрувальники  хорового колективу «Калинонька» Центру культури і дозвілля, загальноосвітньої школи №1,  ВПУ-19, Шосткинського центру професійно-технічної освіти, хіміко-технологічного коледжу та Шосткинського інституту.  

Під спів новорічних колядок та щедрівок  гості  привітали міського голову Миколу Ногу та співробітників виконкому зі святом. Щедрувальників віддячили за добрі побажання і святковий настрій подарунками та оплесками.

Про проведення спільного засідання постійних комісій

17.10.2019 року об 11-00 (у кімн. 38 ІІІ поверх обласної ради) відбудеться спільне засідання постійних комісій обласної ради: з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва та з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури та надзвичайних ситуацій, енергоефективності та енергозбереження  з питання: «Про проект програми розвитку автомобільних доріг загального користування місцевого значення Сумської області на 2019-2023 роки».

 Графік засідань постійних комісій

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube