Шосткинський дитячий кінофестиваль "Казка"попрощався до наступного року

Протягом десяти днів новорічні канікули перетворилися для шосткинських дітлахів на справжню казку. Саме стільки тривав у Шосткинському Центрі естетичного виховання черговий дитячий кінофестиваль «Казка».

На великому екрані, у високій якості дітям пропонувалися новинки світового кінопрокату, а також старі – добрі кінофільми та мультфільми. Відвідувачі «Казки» стверджують, що на великому екрані вони сприймаються зовсім по-іншому.

Закриття «Казки» відбувалося у заповненій залі. Дитячі оченята зазирали на сцену, там сяяла вогниками новорічна ялинка. То ж співали, танцювали і грали разом.. А ще відгадували загадки, брали участь у святковій призовій  вікторині. А трохи згодом грали у сніговий волейбол. Та, виявилося, що величезні повітряні кульки мають номери, а номери відповідають номерам призів. Діти-щасливчики виходили на сцену, вітали присутніх з Новим роком та Різдвом Христовим, отримували подарунки і брали участь у фотосесії для сайту центру.

Наостанок для юних кіноманів було продемонстровано мультфільм «Головоломка», після якого всі розійшлися по домівках, щоб чекати на зустріч з новою «Казкою».

Підготовка до сесії обласної ради

Звіт начальника ГУНП в Сумській області про діяльність поліції за 2019 рік (завантажитипереглянути)

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради