Святковий концерт для юних шосткинців – дітей учасників АТО

Театрально-концертна зала шосткинського Центру естетичного виховання зустрічала особливих гостей – на Новорічний концерт завітали діти, чиї батьки зараз захищають Україну у зоні АТО.

Саме для цієї категорії дітей, за ініціативи міського голови Миколи Ноги, творчий колектив позашкільного закладу підготував яскраву концертну програму «До нас іде Новий рік!». На сцені яскравими барвами змінювали один одного найкращі номери з репертуару майже усіх колективів центру, у залі тим часом розквітали щирі дитячі посмішки.

Величезна купа сюрпризів чекала на них – усі одержали солодкий подарунок від міської влади, кожна дитина взяла участь у розіграші безпрограшної лотереї. Діточок з Новорічними святами привітав найголовніший їх герой – Дідусь Мороз. Він, навіть, заспівав для юних шосткинців.

З веселим настроєм розходилися всі додому – юні артисти з упевненістю у добре виконаній справі, глядачі – дякуючи всім організаторам та учасникам новорічного дійства.

Останнє оновлення на Понеділок, 28 грудня 2015, 11:45

Увага!

02.06.2020 року о 10.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 19) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури та надзвичайних ситуацій, енергоефективності та енергозбереження.

Підготовка до сесії обласної ради

Звіт начальника ГУНП в Сумській області про діяльність поліції за 2019 рік (завантажитипереглянути)

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради