Святковий концерт для юних шосткинців – дітей учасників АТО

Театрально-концертна зала шосткинського Центру естетичного виховання зустрічала особливих гостей – на Новорічний концерт завітали діти, чиї батьки зараз захищають Україну у зоні АТО.

Саме для цієї категорії дітей, за ініціативи міського голови Миколи Ноги, творчий колектив позашкільного закладу підготував яскраву концертну програму «До нас іде Новий рік!». На сцені яскравими барвами змінювали один одного найкращі номери з репертуару майже усіх колективів центру, у залі тим часом розквітали щирі дитячі посмішки.

Величезна купа сюрпризів чекала на них – усі одержали солодкий подарунок від міської влади, кожна дитина взяла участь у розіграші безпрограшної лотереї. Діточок з Новорічними святами привітав найголовніший їх герой – Дідусь Мороз. Він, навіть, заспівав для юних шосткинців.

З веселим настроєм розходилися всі додому – юні артисти з упевненістю у добре виконаній справі, глядачі – дякуючи всім організаторам та учасникам новорічного дійства.

Останнє оновлення на Понеділок, 28 грудня 2015, 12:45

Про проведення спільного засідання постійних комісій

17.10.2019 року об 11-00 (у кімн. 38 ІІІ поверх обласної ради) відбудеться спільне засідання постійних комісій обласної ради: з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва та з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури та надзвичайних ситуацій, енергоефективності та енергозбереження  з питання: «Про проект програми розвитку автомобільних доріг загального користування місцевого значення Сумської області на 2019-2023 роки».

 Графік засідань постійних комісій

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube