Пріоритетні напрямки розвитку Охтирської ОТГ

Якісні медичні послуги, впорядкування сміттєзвалища, енергомодернізація – пріоритетні напрямки розвитку Охтирської ОТГ.

Окрім зазначених напрямків були також озвучені і ревіталізація старих будівель, створення арт-об’єктів, розвиток спортивної мережі, створення оригінального іміджевого продукту для ОТГ, розвиток малого і середнього підприємництва та ІТ-сектору в громаді. Про це стало відомо 11 березня під час зустрічі фахівців Охтирської міської ради з експертом з питань регіонального розвитку Сумського регіонального офісу Програми «U-LEAD з Європою» Григорієм Стариковим. 

За словами Григорія Старикова, при створенні Охтирської ОТГ – місто Охтирка приєднало лише одну сільську раду – Староіванівську. На його думку, з одного боку, це дещо спрощує проблему з адмініструванням території, але є інші суттєві проблеми яких наразі  вистачає в громаді. В першу чергу - це онкозахворювання, що в цілому характерно для нафтоносних районів, зокрема для Охтирського та Роменського.

«Саме тому в громаді вкрай потрібно забезпечити високу якість медичних послуг і ранню діагностику, оскільки це потрібно також і сусіднім Чернеччинській, Чупахівській, Комишанській та Грунській ОТГ», - впевнений експерт.

На реалізацію озвучених напрямків розвитку Охтирська ОТГ шукатиме державної підтримки та допомоги в міжнародних проєктів. В найближчий час громада планує зосередитись на підготовці проєктних заявок на конкурс секторальної бюджетної підтримки за кошти спільно з командою Сумського РО.

Також одним з основних завдань, яке  керівництво громади ставить перед собою - соціальне і територіальне згуртування населення: «Ми хочемо, щоб мешканці громади ментально пов’язували себе з громадою. На даний момент подібне відчуття у мешканців надто слабке», - повідомила Олена Бондаренко, заступник Охтирського міського голови.

Ще у планах, за її словами, максимально розширити співробітництво з сусідніми громадами та максимально залучити громадськість до майбутніх перетворень в ОТГ. Одним з таких інструментів стане реалізація спільних проєктів та збільшення ефективності застосування громадського бюджету.

Також читайте:

 

 

Останнє оновлення на Середа, 18 березня 2020, 10:59

Новини місцевих рад

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради