В Охтирському Центрі розвитку дитини "Калинка" після капітального ремонту поновив роботу басейн

За результатами дослідження австралійських вчених, діти, які постійно займаються плаванням, зростають більш розумними, фізично й емоційно здоровими.

Оновлений плавальний басейн поновив роботу після реконструкції у Центрі розвитку дитини «Калинка» Охтирської міської ради. Відтепер понад 230 вихованців навчатимуться плаванню у сучасних, комфортних умовах. На одному з занять був присутній міський голова Ігор Алєксєєв. Мер подякував працівникам за злагоджену роботу та бажання розвивати заклад до вимог часу.

Нагальним для Охтирської міської ради було питання щодо проведення капітального ремонту басейну у ЦРД «Калинка». З червня 2019 року року роботи виконувались за кошти міського бюджету.

Ремонт об’єкту площею 90,3 м2 потребував чималих зусиль. Повністю замінені комунікації: сантехніка та електромережа; утеплена підлога; зроблена ефективна гідроізоляція. На всій площі з’явились нові облицювальні кахлі; зроблена натяжна стеля. Зона басейну оснащена обладнанням та інвентарем для проведення фізичних вправ у воді: яскраві кола, м'ячі, плавальні дощечки у вигляді дельфінів.

Сьогодні міська влада спільно з депутатським корпусом намагаються створити комфортні умови для маленьких охтирчан та педагогів. Щороку з місцевого бюджету виділяються кошти на ремонт закладів освіти міста, поліпшення їхнього матеріально-технічного стану. Зокрема на утримання ЦРД «Калинка», з урахуванням заробітної плати, з міського бюджету у 2019 році виділено 5,4 млн грн, а вже у 2020 році – 6,5 млн грн, що на 20% більше з попереднім періодом.

Також читайте:

 

Увага!

02.06.2020 року о 10.00 у приміщенні обласної ради (3 поверх, кімната 38) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури та надзвичайних ситуацій, енергоефективності та енергозбереження.

Підготовка до сесії обласної ради

Звіт начальника ГУНП в Сумській області про діяльність поліції за 2019 рік (завантажитипереглянути)

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради